Nejbližší koncerty – 24. 8. Brno a 1. 9. Rousínov

Ahoj přátelé,

teď přes prázdniny jsme malinko relaxovali, takže o nás nebylo slyšet, ale už se chystáme na další vystupování! Teď na konci práznin nás čekají ještě dva koncerty a prozradíme, že i na podzim toho bude víc než dost! Něco se totiž chystá! [wp-svg-icons icon=“music“ wrap=“i“] [wp-svg-icons icon=“headphones“ wrap=“i“] Ale to se brzy dozvíte ;). Teď k těm koncertům, které jsou už skoro za dveřmi:

V pátek 24. srpna vystoupíme v kavárně Trojka v Brně. Bude to Benefiční koncert – výtěžek ze vstupného půjde na pomoc dětem z brněnského Klokánku. Jsme moc rádi že nás organizátoři na tuhle akci přizvali a protože to bude taková zajímavá příležitost, rozhodli jsme se pro komornější výstup. Budeme hrát akusticky! Odkaz na fb událost ZDE. Určitě se zastavte, usylšíte naše songy tak, jak je ještě neznáte a navíc podpoříte dobrou věc. 😉 Těšíme se!

V sobotu 1. září nás čeká koncert v Rousínově na Vícežánrovém festivalu Kapely pod Lipami. Od 16h začíná v tamním parku za Záložnou přehlídka různých žánrů a nás si můžete poslechnout od 17h. Odkaz na fb událost ZDE. Mrkněte na program, Rousínov je moc pěkné město, určitě stojí za sobotní výlet, zvlášť když zde bude taková porce muziky. 🙂

To je od nás zatím vše ale sledujte novinky! Brzy přijdeme s dalšími termíny koncertů i s něčím dalším :P.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *